Стельовий інфрачервоний обігрівач Теплотема Пром 4000

Стельовий інфрачервоний обігрівач Теплотема Пром 4000

Стельовий інфрачервоний обігрівач Теплотема Пром 4000 ##от компании## Інфрачервоний Пан - ##фото## 1
9 300 ₴
В наявності

Опис

Стельовий ІЧ-обігрівач Теплотема Пром 4000. Напруга живлення 380 В. Не світиться під час роботи. Висота підвісу 3,5 м. Споживання 4000 Вт*год.

Обігрівачі Теплотема серії Пром призначені для використання в промисловому сектору. Основною відмінністю від побутових обігрівачів Теплотема є більш потужний потік інфрачервоних променів на зону, що знаходиться під обігірвачем. Стельові обігрівачі серії "Пром" вже тривалий час функціонують на складах, виробництві, у обігріві холодних великих приміщень та у тваринництві.

У разі встановлення термостату час роботи для підтримання комфортної температури в приміщенні становить 30-40 % на добу порівняно з обігрівачем, який не обладнано термостатом. 

Основними перевагами стельових інфрачервоних обігрівачів є швидкий прогрів зони приміщення, над якою знаходиться обігрівач. Завдяки цьому можливе створення локальних зон обігріву, де буде приємно та комфортно знаходитись людині чи зберігати майно. Окрім обладнання такими обігрівачами приміщень (житлових, офісних, виробничих тощо) у якості основного чи додаткового способу обігріву взимку, довгохвильові обігрівачі усіпішно використовуються в приміщеннях, в яких невигідно постійно підтримувати температуру. В цьому випадку, увімкнений обігрівач вже через невеликий час, порівняно з іншими обігрівачами, дасть можливість комфортно знаходитись в такому приміщенні.

Для досягненя максимальної ефективності та зручності у управлінні обігріачами, радимо користуватись механічними терморегуляторами чи програмованими термостатами.

Відео як працюють і монтуються ІЧ-обігірвачі:

Характеристики

Країна виробництва
Україна
Тип
нагрівач
Паливо
електрика
Теплова потужність
4 кВт
Портативність
стаціонарні
Форма
прямокутна
Нагрівальний елемент
ТЕН
Режим вентиляції
ні
Таймер
ні
Термостат
ні
Фотоелемент
ні
Регулювання потужності
відсутнє
Тип
системы инфракрасного отопления и обогрева
Назначение
для помещений
Способ установки
потолочный
Площадь помещения
335 кв. м
Площа додаткового обігріву
65 кв. м
Площа основного обігріву
35 кв. м
Струм
18 А
Кут розсіюванні ІЧ-променів
90 градусів
Розміри упаковки
Вага
21 кг
Висота
42 см
Ширина
44 см
Довжина
155 см
Спосіб упаковки
Заводське пакування в картонній коробці

Супутні товари