Стельовий інфрачервоний обігрівач Теплотема Zone 1500

Стельовий інфрачервоний обігрівач Теплотема Zone 1500

Стельовий інфрачервоний обігрівач Теплотема Zone 1500 ##от компании## Інфрачервоний Пан - ##фото## 1
4 700 ₴
В наявності

Опис

Стельовий середньохвильовий ІЧ-обігрівач Teplotema Zone 1500. Напруга живлення 220 В. Має незначне світіння під час роботи. Висота підвісу 2,5 м. Споживання 1500 Вт*год.

Обігрівачі Teplotema Zone призначені для використання в промисловому сектору, а також на відкритих площадках. Основною відмінністю від довгохвильових побутових обігрівачів є більш потужний потік інфрачервоних променів на зону, що знаходиться під обігірвачем. Стельові обігрівачі серії "Zone" вже тривалий час функціонують на складах, виробництві, у обігріві холодних великих приміщень та у тваринництві.

У разі встановлення термостату час роботи для підтримання комфортної температури в приміщенні становить 30-40 % на добу порівняно з обігрівачем, який не обладнано термостатом. 

Основними перевагами стельових інфрачервоних обігрівачів є швидкий прогрів зони приміщення, над якою знаходиться обігрівач. Завдяки цьому можливе створення локальних зон обігріву, де буде приємно та комфортно знаходитись людині чи зберігати майно. Окрім обладнання такими обігрівачами приміщень (житлових, офісних, виробничих тощо) у якості основного чи додаткового способу обігріву взимку, довгохвильові обігрівачі усіпішно використовуються в приміщеннях, в яких невигідно постійно підтримувати температуру. В цьому випадку, увімкнений обігрівач вже через невеликий час, порівняно з іншими обігрівачами, дасть можливість комфортно знаходитись в такому приміщенні.

Для досягненя максимальної ефективності та зручності у управлінні обігріачами, радимо користуватись механічними терморегуляторами чи програмованими термостатами.

Відео як працюють і монтуються ІЧ-обігірвачі

Характеристики

Країна виробництва
Україна
Призначення
вуличний
Тип
системи інфрачервоного опалення і обігріву
Джерело енергії
електрика
Спосіб установки
стельовий
Площа приміщення
15 кв. м
Дисплей
ні
Коліщатка
ні
Матеріал корпуса
метал покритий порошковою фарбою
Колір
білий
Стан
новий
Тип
проводной
Площа додаткового обігріву
30 кв. м
Площа основного обігріву
15 кв. м
Струм
6,82 А
Кут розсіюванні ІЧ-променів
70 градусів
Розміри упаковки
Вага
5 кг
Висота
8 см
Ширина
12 см
Довжина
155 см
Спосіб упаковки
Заводське пакування в картонній коробці

Супутні товари