АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Акції, які проводить компанія Інфрачервоний Пан тм разом з виробниками — це хороша нагода придбати якісний обігрівач за дешевшими, ніж звичайні, ціни! Наші акційні пропозицій повністю прозорі, не мають яких-небудь прихованих умов. Просто зробіть замовлення в період дії акційної пропозиції і Ви заощадите свої кошти не тільки завдяки тому, що у Вас з’явиться новий економний обігрівач, а і тому що купите його дешевше! Звертаємо увагу, що термін дії усіх акцій обмежений.

 

Остання акція 2017 року! Знижки на 90 % продукції!

Поспішайте зробити покупку в році, що минає!

 

 

Всеукраїнська МЕГА-АКЦІЯ на обігрівачі Білюкс — знижки до 800 грн. на обігрівач Білюкс за старий неефективний обігрівач! Діє з 01 по 30 вересня 2016 р. Акцію продовжено по 31.10.2016 р.!

билюкс акция

Умови акції

1. Принесіть в наш офіс в Києві один старий енергомарнотратний обігрівач такого типу:

maslyani obigrivach 223x300 Наші АКЦІЇ konvector Наші АКЦІЇ teploventilyator Наші АКЦІЇ ufo 250x300 Наші АКЦІЇ
Масляний обігрівач Конвектор електричний Тепловентилятор Короткохвильовий ІЧ-обігрівач

і ми надамо Вам знижку на купівлю одного нового енергоощадного обігрівача Білюкс!

2. За умовами акції знижки розповсюджуються на наступні обігрівачі: Білюкс Б600, Білюкс Б1000, Білюкс Б1350, Білюкс Біонік, Білюкс П2000.

3. Старий обігрівач має бути в чистому та справному стані, з урахуванням нормального зносу. Старий обігрівач залишається у нас.

4. Розмір знижок за старий обігрівач:

— масляний обігрівач — 200-400 грн.;

— конвектор електричний — 400-600 грн.;

— тепловентилятор — 100-200 грн.;

— короткохвильовий ІЧ-обігрівач — 600-800 грн.

5. Розмір знижки становить не більше 50 % вартості старого обігрівача (за наявності документу, що підтверджує його вартість), але в межах сум наведених в п. 4 Умов акції. У разі відсутності документу, що підтверджує вартість старого обігрівача, розмір знижки, що надається за нього, визначається співробітником Інфрачервоного Пана. Розмір наданої знижки зміні та/або оскарженню не підлягає.

6. В акції не бере участь будь-яка інша продукція, що пропонується Інфрачервоним Паном, окрім обігрівачів, зазначених в п. 2 Умов акції.

7. В акції не беруть участь будь-які інші старі обігрівачі інших типів, окрім обігрівачів, зазначених в п. 1 Умов акції.

8. Після передачі Інфрачервонуму Пану старого обігрівача і отриманні нового обігрівача Білюкс зі знижкою, перший етап акції для покупця закінчується.

9. Покупець нового обігрівача зі знижкою може продовжити участь у акції шляхом фотографування в офісі Інфрачервоного Пана із старим та новим обігрівачем та розміщенням цієї фотографії в мережі Інтернет на веб-сторінції Білюкс. У цьому разі покупець одразу після фотографування безоплатно отримує фірмову чашку Білюкс.

10. Кількість старих обігрівачів, що здається, та кількість нових обігрівачів, що купуються однією особою, не обмежуються. Обмеженням є лише наявність акційної продукції на складі Інфрачервоного Пана.

11. Акція діє з 01.09.2016 р. по 30.09.2016 р. включно, або до закінчення акційної продукції на складі Інфрачервоного Пана.

З усіма питаннями щодо акції, будь ласка, звертайтесь!

 

Остання акційна пропозиція цього літу! Остання можливість купити керамічні нагрівальні панелі КАМ-ИН EasyHeat за самою низькою ціною! До 15.09.2016 р.

1. Акційна пропозиція розповсюджуєтсья виключно на моделі керамічних нагрівальних панелей КАМ-ИН Easy Heat без вбудованого терморегулятора потужністю 475 Вт.

2. В акції беруть участь обігрівачі білого (світло-бєжєвого) та чорних кольорів.

3. Під акцією розуміється можливість купити обігрівачі, вказані в п.п. 1-2 цієї пропозиції за ціною, нижчою за звичайну. Звичайна ціна становить  1490,00 грн. за одну одиницю продукції.

4. Ознайомитись з акційними цінами на керамічні панельні обігрівачі та зробити на них замовлення можна тут.

5. Акція діє або до 15.09.2016 г. , або до закінчення акційних обігрівачів на складі Інфрачервоного Пана. Поспішайте!

АКЦІЮ ЗАВЕРШЕНО ДОСТРОКОВО В ЗВ'ЯЗКУ ІЗ ЗАКІНЧЕННЯМ АКЦІЙНИХ ОБІГРІВАЧІВ. ДЯКУЄМО УСІМ, ХТО ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ!

 

Акція перед початком опалювального сезону 2016-2017! Знижка на розеточні таймери Feron TM 23!

 

 Замовляйте розеточні таймери Feron 23 за наднизькою ціною - зекономьте на опаленні взимку! Деталі дивіться в розділі "Корисне обладнання від Інфрачервоного Пана".

 Акцію завершено. Дякуємо за участь!

 

Акція травня 2016! Знижка на усю продукцію Енса та КАМ-ИН!

1. Акційна пропозиція травня 2016 р. розповсюджується виключно на наступні обігрівачі:

- нагрівальні ІЧ-панелі Ensa P500, Ensa P500T, Ensa P750, Ensa P750T, Ensa P900G, Ensa P900GT, конвектори Ensa C500, Ensa P750 (див. тут);

- керамічні нагрівальні панелі КАМ-ИН Easy Heat біло-бежева та чорна без терморегуляторів (див. тут).

2. Розмір знижок наведено на відповідних сторінках сайту Інфрачервоного Пана з описом обраного обігрівача.

3. Щоб скористатися знижкою в період дії акційної пропозиції необхідно:

- зробити замовлення на один або кілька обігрівачів на умовах доставки замовлення транспортними компаніями Нова Пошта або Ін-тайм за послугою "наложенний платіж" (оплата вартості товару в момент його отримання у транспортної компанії). Або забрати замовлену продукцію на умовах самовивозу зі складу Інфрачервоного Пана. В будь-якому випадку всі витрати з транспортування замовлення покладаються на покупця. Акційна пропозиція не розповсюджується на інші способи оплати або доставки обігрівачів покупцеві.

4. На акційні обігрівачі надається повний гарантійний термін експлуатації - 2 роки для продукції Ensa та 5 років для продукції КАМ-ИН.

5. Акційна пропозиція може бути припинена достроково у разі закінчення акційної продукції на складі компанії.

6. Акція в будь-якому випадку закінчується 31.05.2016 р.

Акцію завершено. Дякуємо за участь!

 

Акція на нагрівальні панелі та конвектори Ensa — знижка або доставка!

logo ensa Наші АКЦІЇ 17 300x208 Наші АКЦІЇ 

Основні умови акції

При купівлі двох і більше будь-яких обігрівачів Ensa — обирайте одну з пропонуємих знижок:

а) мінус п’ятдесят гривень на кожний з обраних обігрівачів від звичайної ціни;

б) всі витрати по доставці обігрівачів до Вашого міста транспортною компанією Ін-Тайм — за рахунок Інфрачервоного Пана.

Акція триває з 01 по 31 січня 2016 р. включно.

Детальні умови

1. Під купівлею двох і більше будь-яких обігрівачів Ensa мається на увазі одночасне замовлення від двох обігрівачів в будь-якій комбінації Ensa Р500, Р750, Р500Т, Р750Т, Р500Е, Р750Е, Р900G, P900GT. Замовлення повинно бути зроблено одією особою із отриманням за допомогою служб доставки в одному відділенні. Замовлення з доставкою на різні адреси або на різних отримувачів вважається різними замовленнями.

Акція розповсюджується також на замовлення обігрівачів на умовах самововозу зі складу Інфрачервоного Пана в м.Києві, або на доставку по м. Києву.

2. Звичайні ціни на панелі Ensa наведено в інтернет-магазинах Інфрачервоного Пана на сторінці Контакти Інфрачервоного Пана. Швидкий перехід до цін можна зробити тут.

3. У разі обрання замовником знижки за пунктом а), сума до сплати за замовлення визначається шляхом віднімання 50,00 грн. від звичайної ціни кожного обігрівача. Вартість доставки обігрівачів та/або перерахування гроших коштів від замовника (у разі наявності таких витрат) покладається на замовника.

4. У разі обрання замовником знижки за пунктом б), сума до сплати за замовлені обігрівачі відповідає звичаній ціні. При цьому вартість доставки та/або перерахування грошових коштів від замовника (у разі наявності таких витрат) в повній мірі покладається на Інфрачервоного Пана. Ці умови поширюються лише на замовлення, що відправляються за допомогою транспортної компанії Ін-Тайм до відділення в місті замовника. Перелік відділень компанії Ін-Тайм можна подивитись тут. На замовлення, доставка яких здійснюється за допомогою інших транспортних компаній (Нова Пошта, Делівері, Автолюкс, Міст-Експрес тощо) акція з безкоштовної доставки не поширюється. Якщо Вам незручно отримувати обігрівачі через транспортну компанію Ін-тайм, радимо обирати знижку за пунктом а)

Термін дії акційної пропозиції скінчився

 

 

Акція на керамічні нагрівальні панелі КАМ-ИН EasyHeat — терморегулятор в подарунок!

Лого Кам ин 300x63 Наші АКЦІЇ камин1 300x300 Наші АКЦІЇ  cewal ua Наші АКЦІЇ

Основні умови акції

При купівлі двох будь-яких керамічних екообігрівачів КАМ-ИН EasyHeat механічний терморегулятор CEWAL RQ-01 в подарунок!

Акція триває з 01 по 31 січня 2016 р. включно.

Детальні умови

1. Під купівлею двох будь-яких (з малюнком або без) керамічних обігрівачів КАМ-ИН EasyHeat мається на увазі одночасне замовлення мінімум двох обігрівачів в будь-якій кольоровій комбінації. Замовлення повинно бути зроблено одією особою із отриманням за допомогою служб доставки в одному відділенні. Замовлення з доставкою на різні адреси або на різних отримувачів вважається різними замовленнями.

2. При замовленні двох обігрівачів механічний терморегулятор CEWAL RQ-01 вкладається до комплекту відправки та його вартість не оплачується замовником.

3. Замовлення будь-якої кратної двом кількості обігрівачів (2, 4, 6, 8 і т.д.) відповідно комплектується пропорційною кількістю акційних терморегуляторів (1, 2, 3, 4 і т.д.).

Термін дії акційної пропозиції скінчився